Jau šį savaitgalį festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ apsilankys Palangoje ir Klaipėdos rajone. Gyventojai turės galimybę pamatyti geriausius lietuviškus filmu bei atsikratyti nebenaudojama buitine technika ar nešiojamomis baterijomis.

Rugsėjo 19 dieną „Atliekų tvarkymo centro“ darbuotojai rinks elektronikos ir baterijų atliekas Palangoje bei Kretingoje. Rugsėjo 20 dieną jie taip pat aplankys Klaipėdos rajoną. Šiomis dienomis gyventojai turės galimybę elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekomis atsikratyti patogiau ir arčiau namų. Gyventojai, pridavę atliekas, gaus loterijos bilietą ir turės unikalią galimybę „Sidabrinių gervių“ festivalyje laimėti vertingų prizų!

Vasaros kino festivalio renginiai šį savaitgalį numatyti šiose vietose: rugsėjo 19 dieną Palangoje (prie Palangos tilto), rugsėjo 20 dieną Klaipėdos rajone (Gargždų miesto parke). Atvykite į renginius ir nepraleiskite puikios progos pamatyti gerus lietuviškus filmus bei sudalyvauti „Mes rūšiuojam“ loterijoje.

Renginių grafiką rasite čia.

Leave a comment