Projektas “Mes rūšiuojam SKM”

Projektas „Mes rūšiuojam SKM“ – tai Sostinės krepšinio mokyklos ir projekto „Mes rūšiuojam“ organizatorių inicijuotas projektas, kurio metu Sostinės krepšinio mokyklos komandos renka elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų bei akumuliatorių atliekas ir jas pristato įmonei „Atliekų tvarkymo centras“. SKM komandos turi galimybę ne tik pasirūpinti savo aplinka ir tinkamai rūšiuoti atliekas, bet varžytis dėl pagrindinio prizo, kadangi daugiausiai atliekų surinkusi komanda laimės visos komandos pasivažinėjimą kartingais Plytinės kartodrome. Šiuo projektu siekiama, atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. „Mes rūšiuojam SKM“, kaip ir „Mes rūšiuojam“ mokyklų projektas, ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui. Projekto metu Sostinės krepšinio mokyklos žaidėjai, jų treneriai, pratinami rūšiuoti, rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis.

Mažinti aplinkos taršą padės jaunųjų krepšinio žaidėjų, jų šeimos narių bei trenerių skatinimas. Projektas „Mes rūšiuojam“ nusprendė skirti dovanas visoms komandoms, kurios dalyvauja šiame projekte ir saugo savo aplinką.

Kviečiame aktyviai dalyvauti visas Sostinės krepšinio mokyklos komandas.

Pagrindinį prizą, (daugiausiai EEĮ ir NB atliekų surinkusiai SKM komandai pasivažinėjimas su kartingais Plytinės kartodrome (prizą įsteigė VšĮ „Promo kartas“ www.promsportas.lt)), laimėjo  – SKM 2003 III Žilvino Grušo komanda (Generelo J.Žemaičio Karo akademija, Šilo g. 5A). Sveikiname!

flayer side A

Projektas “Mes rūšiuojam SKM”

Organizatoriai:

GIA_logoskm

Atliekas renka:

ATC logo2