Trečius metus vykstančio unikalaus aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ organizatoriai ir toliau skatina žmones atsikratyti nebenaudojamais automobiliais ir parduoti juos kompetentingiems eksploatuoti netinkamų transporto priemonių atliekų tvarkytojams, taip pagražinant savo kiemus ir saugant gamtą nuo taršos. 2013-2014 metų projekto sezono metu pasiekti puikūs rezultatai, tad kviečiame Lietuvos gyventojus ir toliau rūpintis kiemų tvarka, atsikratant senais, nebenaudojamais automobiliais.

Jūsų senas automobilis bus sutvarkytas, išvežtas iš kiemo, bus išrašyti visi reikalingi dokumentai, o automobilio atliekos sutvarkytos pagal visus teisės aktų reikalavimus. Už teigiamą rinkos vertę turinčią transporto priemonę bus sumokėta. Šiuo metu jau vyksta rudeninė projekto akcija, kuri truks iki lapkričio 28 dienos, tad gyventojai turi galimybę ne tik prisidėti prie gamtos išsaugojimo, išvengti gresiančių baudų už aplinkos taršą, bet ir laimėti vertingus, projekto partnerių įsteigtus, prizus.

Jeigu turite nebenaudojamą, seną automobilį ir jis tik užima vietą Jūsų kieme, registruokitės ir priduokite juos teisėtiems eksploatuoti nebetinkamų transporto priemonių atliekų tvarkytojams. Taip pat raginame nelikti abejingais mus supančiai aplinkai ir pranešti apie bendrojo naudojimo vietose paliktas senas, nevažiuojančias transporto priemones bei nelegalius transporto priemonių ardytojus. Nenaudojamų automobilių savininkai projekto metu pridavę perdirbėjams seną automobilį, ne tik prisidės prie gamtos išsaugojimo, bet ir išvengs gresiančių baudų už aplinkos taršą.

Daugiau informacijos galima rasti „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ plakatuose, kurie, bendradarbiaujant su savivaldybėmis, bus išplatinti visoje Lietuvoje, arba internetiniame puslapyje www.mesrusiuojam.lt. Prisijunkite prie projekto ir parduokite savo seną automobilį teisėtiems automobilių ardytojams!

Leave a comment