Dėmesio! Konkursas baigėsi.

IŠKEISKITE ELEKTRONIKOS IR BATERIJŲ ATLIEKAS Į VERTINGUS PRIZUS!

Ruduo – tai metas kai visi grįžtame į klases, į savo suolus, susitinkame su savo klasės draugais ir mokytojais. Per mokslo metus galime išmokti daug naujų ir įdomių dalykų. Labai džiaugiamės, kad kartu su mokykla sugrįžta ir 9 metus iš eilės organizuojamas unikalus aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“. Tačiau šie metai kitokie, ypač mokiniams, kurie patyrė daug iššūkių karantino metu.

Kasmet vis daugiau sulaukiame švietimo įstaigų norinčių prisijungti prie šio projekto ir rūšiuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Labai tikimės, kad šiemet norinčių atsiras dar daugiau! 

Kol kas mums tai puikiai sekasi! Virš 1200 Lietuvos švietimo įstaigų aktyviai dalyvauja projekte ir suvienijusios jėgas rūšiuoja elektros ir elektroninės įrangos, buitinės technikos bei nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Nuo projekto pradžios šis gausus projekto dalyvių būrys jau surinko virš 2 470 000 kg elektronikos ir virš 95 000 kg baterijų atliekų! 

Esami ir tik ką prie projekto prisijungę dalyviai už surūšiuotas ir priduotas atliekas gaus taškus, kuriuos galės iškeisti į įvairias prekes ar paslaugas (kino bilietus, ekskursijas, keliones, karines pramogas gamtoje, sporto prekes ir t.t.). 

Trumpa informacija apie projektą

Esami ir tik ką prie projekto prisijungę dalyviai už surūšiuotas ir priduotas atliekas gaus taškus, kuriuos galės iškeisti į įvairias prekes ar paslaugas (kino bilietus, ekskursijas, keliones, karines pramogas gamtoje, sporto prekes ir t.t.). Suburkite švietimo įstaigos auklėtinius, kolektyvą ar bendruomenę ir kartu rūšiuokite elektronikos ir baterijų atliekas, rinkite taškus ir iškeiskite juos į prizus. 

Papildomo konkurso taisyklės

Mokiniai kviečiami fotografuoti tema „Saugau ne tik save, bet ir aplinką. Kaukę nešioju, elektronikos ir baterijų atliekas rūšiuoju!” pagal raktažodžius “elektronika/baterijos/rūšiavimas/kaukė.

Nuotraukas reikia siųsti elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt arba adresu Fabijoniškių g. 96, LT-07100 Vilnius, Lietuva. Pastaba! Nuotraukas galima siųsti skaitmenine forma arba originalą. Visus darbus reikia siųsti iki 2021 metų sausio 14 dienos. Nugalėtojus skelbsime sausio 15 d. Siųsdami nuotraukas sutinkate, kad fotografijos bus viešinamos socialiniame tinkle „Facebook“.

Nuotraukų autoriai, kurių fotografijos socialiniame tinkle  Facebook, „Mes rūšiuojam“ puslapyje, surinks daugiausiai balsų („Like“), bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Kiti nuotraukų autoriai, kurių darbus išrinks organizatorių sudaryta komisija, laimės papildomus prizus.  

Prizai nugalėtojams

Daugiausia palaikymo („Like“ paspaudimų) socialiniame tinkle Facebook „Mes rūšiuojam“ puslapyje, surinkusių 2-jų darbų autoriai laimės sporto ir veiksmo kameras „Prixton DV609“. Autoriai, kurių darbai užims trečiąją vietą pagal surinktus „Like“ paspaudimus, laimės ausines ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Ketvirtos vietos nugalėtojai džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Taip pat daugiausia iš organizatorių sudarytos komisijos simpatijų pelnę 2-jų nuotraukų autoriai laimės sporto ir veiksmo kameras „Prixton DV609“. Autoriai, kurių darbai užims trečiąją vietą, laimės išorinę bateriją „Power bank“  ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Ketvirtos vietos nugalėtojai džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Pasitelkę fantaziją bei visas įmanomas kūrybines priemones, siųskite savo nuotraukas mums ir laimėkite šaunius prizus! Paskatinkite ir bendraklasius dalyvauti konkurse

Dėmesio! Konkursas baigėsi.