Ruduo – tai metas kai visi grįžtame į klases, į savo suolus, susitinkame su savo klasės draugais ir mokytojais. Per mokslo metus galime išmokti daug naujų ir įdomių dalykų. Labai džiaugiamės, kad kartu su mokykla sugrįžta ir 10 metus iš eilės organizuojamas unikalus aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“.

Kasmet vis daugiau sulaukiame švietimo įstaigų norinčių prisijungti prie šio projekto ir rūšiuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Labai tikimės, kad šiemet norinčių atsiras dar daugiau! 

Kol kas mums tai puikiai sekasi! Net  1897 Lietuvos švietimo įstaigos jau sudalyvavo projekte ir suvienijusios jėgas rūšiuoja elektros ir elektroninės įrangos, buitinės technikos bei nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Nuo projekto pradžios šis gausus projekto dalyvių būrys jau surinko virš 2 734 000 kg elektronikos ir virš 103 000 kg baterijų atliekų! Kiekvienais metais švietimo įstaigos išsirenka prizų už ~30 tūkstančių eurų.

Trumpa informacija apie projektą

Esami ir tik ką prie projekto prisijungę dalyviai už surūšiuotas ir priduotas atliekas gaus taškus, kuriuos galės iškeisti į įvairias prekes ar paslaugas (kino bilietus, ekskursijas, keliones, karines pramogas gamtoje, sporto prekes ir t.t.). Suburkite švietimo įstaigos auklėtinius, kolektyvą ar bendruomenę ir kartu rūšiuokite elektronikos ir baterijų atliekas, rinkite taškus ir iškeiskite juos į prizus. 

Papildomo konkurso taisyklės

Mokiniai kviečiami piešti tema „Mokytis ir vėl žygiuoju, elektronikos ir baterijų atliekas su draugais rūšiuoju!” pagal raktažodžius “elektronika/baterijos/rūšiavimas.

Piešinius reikia siųsti elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt arba adresu Fabijoniškių g. 96, LT-07100 Vilnius, Lietuva. Pastaba! Piešinius galima siųsti skaitmenine forma arba originalą. Visus darbus reikia siųsti iki 2022 metų sausio 13 dienos 16 val. Nugalėtojus skelbsime sausio 17 d. Siųsdami piešinius sutinkate, kad piešiniai bus viešinami socialiniame tinkle „Facebook“.

Piešinių autoriai, kurių darbai socialiniame tinkle  Facebook, „Mes rūšiuojam“ puslapyje, surinks daugiausiai balsų („Like“), bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Kiti nuotraukų autoriai, kurių darbus išrinks organizatorių sudaryta komisija, laimės papildomus prizus.  

Prizai nugalėtojams

Daugiausia palaikymo („Like“ paspaudimų) socialiniame tinkle Facebook „Mes rūšiuojam“ puslapyje, surinkusio darbo autorius laimės sporto ir veiksmo kamerą „Prixton DV609“. Autorius, kurio darbas užims antrą vietą pagal surinktus „Like“ paspaudimus, laimės kūrybinį rinkinį ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Trečios vietos nugalėtojas džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Taip pat daugiausia iš organizatorių sudarytos komisijos simpatijų pelnę piešinių autoriai laimės stalo žaidimą „Žodžiai“ ir firminę „Mes rūšiuojam“ gertuvę. Autorius, kurio darbas užims antrąją vietą, laimės kūrybinį rinkinį  ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Trečios vietos laimėtojas džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Pasitelkę fantaziją bei visas įmanomas kūrybines priemones, siųskite savo piešinius mums ir laimėkite šaunius prizus! Paskatinkite ir bendraklasius dalyvauti konkurse