Primename, kad visose Lietuvos mokyklose vykdomas projektas „Mes rūšiuojam“. Projekto metu už išrūšiuotas ir priduotas elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas mokyklos renka taškus, kuriuos iškeis į įvairias prekes ar paslaugas (kino bilietai, ekskursijos, karinės pramogos gamtoje, sporto prekės, knygos ir kt.). Aktyviausiai rūšiuojančios mokyklos bus apdovanotos papildomais vertingais prizais.

Raginame informatikos, menų, gamtos bei kitų mokslų mokytojus suburti ir paraginti mokinius dalyvauti papildomame aplinkosauginiame konkurse, kurio dalyviai turi galimybę laimėti originalius, specialiai 2014 metų pasaulio krepšinio čempionatui sukurtus, kamuolius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų parašais. Ikimokyklinio amžiaus vaikai ir 1-4 klasių mokiniai kviečiami piešti piešinius pagal pateiktus raktažodžius „baterijos/elektronika/rūšiuoju“, o 5-12 klasių mokiniai, mokytojai bei studentai spręsti interaktyvius kryžiažodžius.

Projekto organizatoriai džiaugiasi mokinių aktyvumu papildomame aplinkosauginiame konkurse. Jau gavome daugiau nei 200 originalių vaikų piešinių ir daugiau negu 500 teisingų kryžiažodžių atsakymų! Piešinius siųsti ir kryžiažodžius spręsti dar galima iki sausio 15 dienos, todėl nespėjusieji sudalyvauti, raginami tai padaryti kuo greičiau.

Piešinių konkurso aprašas: http://mesrusiuojam.lt/aplinkosauginis-piesiniu-konkursas/

Informacija apie kryžiažodžius: http://mesrusiuojam.lt/kryziazodziai/

Dalyvaukite projekto „Mes rūšiuojam“ papildomame konkurse ir rūšiuokite elektronikos bei baterijų atliekas savo mokykloje!

Leave a comment