Projektas “Mes rūšiuojam” Akademija

Informacija automobilių pardavėjams
Atsižvelgiant į tai, kad dauguma automobilių pardavimo veiklą vykdančių asmenų nežino apie LR Atliekų tvarkymo įstatyme nustatytas jiems privalomas pareigas, o patikrinimo metu aplinkos apsaugos inspektoriai skiria didžiules baudas, Gamintojų ir Importuotojų asociacija kartu su Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija organizuoja projektą „Mes rūšiuojam“ Akademija, kurio metu kiekvienoje savivaldybėje Jums organizuosime nemokamus mokymus ir svarbiausios informacijos suteikimą apie:

 transporto priemonių importuotojams ir platintojams nustatytus aplinkosauginius reikalavimus;
 pateiksime rekomendacijas, kaip tinkamai įvykdyti reikalavimus ir išvengti baudų;
 nemokamai dalinsime edukacinę medžiagą.

Norint, kad atvyktume ir Jums suteiktume aukščiau minimą informaciją, kreipkitės:
El. paštu info@autotvarkymas.lt
Skambinkite mob. tel. 8 663 66341

Informacija apie švietimo įstaigose atliktus mokymus

Šeštą sezoną gyvuojančio projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai 2016 m. įkūrė „Mes rūšiuojam“ Akademiją, kuri padeda gyventojams sužinoti, kur ir kokias atliekas galima priduoti, taip pat ugdo gerus rūšiavimo įpročius.

Nuolat aplinkai ir sveikai gyvensenai daug dėmesio skyrę projekto orgnizatoriai  šį sezoną  skatina rūšiavimą mokyklose, darželiuose ir universitetuose, todėl Akademijos dėstytojai pirmiausia lanko švietimo ir mokslo įstaigas. Darželinukams, moksleiviams ir studentams pristatomos aplinkos apsaugos idėjos, pateikiami paprasti ir aiškūs rūšiavimo pavyzdžiai, jaunimas supažindinamas su atliekų neigiamu poveikiu aplinkai. Akademijos dėstytojai ne tik pateikia aktualią informaciją, bet ir rodo vaizdo medžiagą, kurioje pristatomi svarbiausi aplinkos tausojimo akcentai.

„Mes rūšiuojam“ Akademija lankysis ne tik švietimo įstaigose – aktyvios bendruomenės taip pat turi galimybę pasikviesti akademijos lektorius.

Organizatoriai:

GIA_logo EGIO (2)