Šį savaitgalį „Sidabrinė gervė“ leidžiasi  Šakiuose, Kalvarijoje bei Akmenėje. Šių rajonų gyventojai galės pasimėgauti lietuvišku kinu, pabendrauti su aktoriais bei pasidžiaugti smagiais renginiais neišeidami toli nuo namų.

Šakių ir Kalvarijos rajonų gyventojai taip pat turės progą tiesiog savo kieme atsikratyti nereikalingais, netinkamais naudoti elektros prietaisais bei baterijų atliekomis. Šių rajonų gyventojus pagal numatytą ir „Renginių grafikų“ skiltyje pateiktą grafiką aplankys UAB „Atliekų tvarkymo centras“ (ATC) darbuotojai ir surinks elektronikos ir baterijų atliekas. Kiekvienas gyventojas pridavęs šiems asmenims minėtas atliekas, gaus loterijos bilietus, o juos atsinešę į „Sidabrinės Gervės Naktys“ renginius turės didelę galimybę laimėti projekto partnerių įsteigtus prizus.

Akmenės rajone elektronikos bei baterijų atliekos jau buvo rinktos, tačiau primename, kad seniūnijos pakartotinai surinkusios atliekų, gali ir dabar skambinti projekto organizatoriams ir surinktos atliekos bus išvežtos. Pakartotinai surinkti atliekų kiekiai pridedami prie pirminių atliekų kiekių, o seniūnijos papildomai surinkusios atliekų, turi didesnę galimybę laimėti pagrindinį projekto prizą – UAB „Ksil“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras įsteigtą vaikų žaidimo aikštelę.

Renginių grafiką rasite čia:

Leave a comment