Dėmesio, kviečiame dalyvauti konkurse!

Dešimtus metus kartu su mokslo metų pradžia startuojantis projektas „Mes rūšiuojam“ kviečia vaikus dalyvauti piešinių konkurse. Jūsų laukia daug puikių prizų!

Aplinkosauginių konkursų tikslas – skatinti tinkamą elektronikos bei baterijų atliekų rūšiavimą. Mokiniai kviečiami piešti tema „Mokytis ir vėl žygiuoju, elektronikos ir baterijų atliekas su draugais rūšiuoju!” pagal raktažodžius“elektronika/baterijos/rūšiavimas.

Piešinius reikia siųsti elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt arba adresu Fabijoniškių g. 96, LT-07100 Vilnius, Lietuva.

 Pastaba! Piešinius galima siųsti skaitmenine forma arba originalą. Visus darbus reikia siųsti iki 2022 metų sausio 13 dienos 16 val. Nugalėtojus skelbsime sausio 17 d.

Siųsdami piešinius sutinkate, kad piešiniai bus viešinami socialiniame tinkle „Facebook“.

Prizai laimėtojams!

Daugiausia palaikymo („Like“ paspaudimų) socialiniame tinkle Facebook „Mes rūšiuojam“ puslapyje, surinkusio darbo autorius laimės sporto ir veiksmo kamerą „Prixton DV609“. Autorius, kurio darbas užims antrą vietą pagal surinktus „Like“ paspaudimus, laimės kūrybinį rinkinį ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Trečios vietos nugalėtojas džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Taip pat daugiausia iš organizatorių sudarytos komisijos simpatijų pelnę piešinių autoriai laimės stalo žaidimą „Žodžiai“ ir firminę „Mes rūšiuojam“ gertuvę. Autorius, kurio darbas užims antrąją vietą, laimės kūrybinį rinkinį  ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Trečios vietos laimėtojas džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Pasitelkę fantaziją bei visas įmanomas kūrybines priemones, siųskite savo piešinius mums ir laimėkite šaunius prizus! Paskatinkite ir bendraklasius dalyvauti konkurse!