Dėmesio! Konkursas baigėsi.

Dėmesio, kviečiame dalyvauti konkurse!

Devintus metus kartu su mokslo metų pradžia startuojantis projektas „Mes rūšiuojam“ kviečia moksleivius dalyvauti nuotraukų konkurse. Jūsų laukia daug puikių prizų, kurie šiemet dar vertingesni!

Aplinkosauginių konkursų tikslas – skatinti tinkamą elektronikos bei baterijų atliekų rūšiavimą. Mokiniai kviečiami fotografuoti tema „Saugau ne tik save, bet ir aplinką. Kaukę nešioju, elektronikos ir baterijų atliekas rūšiuoju!” pagal raktažodžius“elektronika/baterijos/rūšiavimas/kaukė.

Nuotraukas reikia siųsti elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt arba adresu Fabijoniškių g. 96, LT-07100 Vilnius, Lietuva.

 Pastaba! Nuotraukas galima siųsti skaitmenine forma arba originalą. Visus darbus reikia siųsti iki 2021 metų sausio 14 dienos. Nugalėtojus skelbsime sausio 15 d.

Siųsdami nuotraukas sutinkate, kad fotografijos bus viešinamos socialiniame tinkle „Facebook“. Būtina sąlyga: Vaikų nuotraukas gali siųsti tik mokytojai, auklėtojai arba tėvai/ globėjai.

Prizai laimėtojams!

Daugiausia palaikymo („Like“ paspaudimų) socialiniame tinkle Facebook „Mes rūšiuojam“ puslapyje, surinkusių 2-jų darbų autoriai laimės sporto ir veiksmo kameras „Prixton DV609“. Autoriai, kurių darbai užims trečiąją vietą pagal surinktus „Like“ paspaudimus, laimės ausines ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Ketvirtos vietos nugalėtojai džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Taip pat daugiausia iš organizatorių sudarytos komisijos simpatijų pelnę 2-jų nuotraukų autoriai laimės sporto ir veiksmo kameras „Prixton DV609“. Autoriai, kurių darbai užims trečiąją vietą, laimės išorinę bateriją „Power bank“  ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Ketvirtos vietos nugalėtojai džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Pasitelkę fantaziją bei visas įmanomas kūrybines priemones, siųskite savo nuotraukas mums ir laimėkite šaunius prizus! Paskatinkite ir bendraklasius dalyvauti konkurse!

 

Dėmesio! Konkursas baigėsi.