Dėmesio, kviečiame dalyvauti konkursuose! 

Aštuntus metus kartu su mokslo metų pradžia startuojantis projektas „Mes rūšiuojam“ kviečia moksleivius dalyvauti piešimo arba eilėraščių kūrimo konkursuose, o galbūt net ir abiejuose, kas padidins šansus laimėti dar daugiau puikių prizų, kurie šiemet dar vertingesni!

Aplinkosauginių konkursų tikslas – skatinti tinkamą elektronikos bei baterijų atliekų tvarkymą. Mokiniai kviečiami piešti tema „Išradimas iš elektronikos ir baterijų atliekų“ pagal raktažodžius – „elektronika/baterijos/išradimas“, piešinyje turi atsiskleisti visi raktažodžiai. Taip pat mokiniai gali dalyvauti eilėraščių kūrimo konkurse ir kurti eiles, panaudojus raktažodžius – „mes rūšiuojam/elektronika/baterijos“. Eilėraščio apimtis – ne mažiau kaip du posmeliai.

Tiek piešinius, tiek eilėraščius reikia siųsti elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt arba adresu Fabijoniškių g. 96, LT-07100 Vilnius, Lietuva.

Pastaba! Piešinius reikia siųsti skaitmenine forma (t.y. nuotrauką ar skenuotą kopiją) arba originalą. Visus darbus reikia siųsti iki 2020 metų sausio 15 dienos.

Prizai laimėtojams!

Daugiausia palaikymo („Like“ paspaudimų) socialiniame tinkle Facebook „Mes rūšiuojam“ puslapyje, surinkusių 2-jų darbų autoriai laimės sporto ir veiksmo kameras „Prixton DV609“. Autoriai, kurių darbai užims trečiąją vietą pagal surinktus „Like“ paspaudimus, laimės išorines baterijas (Power bank).

Taip pat daugiausia iš organizatorių sudarytos komisijos simpatijų pelnę piešinių ir eilėraščių autoriai laimės sporto ir veiksmo kameras „Prixton DV609“. Dar 2-jų konkursų autoriai džiaugsis „Mes rūšiuojam“ puodeliais ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną. 

Pasitelkę visą fantaziją bei visas įmanomas kūrybines priemones, siųskite savo išradimus iš elektronikos ir baterijų atliekų arba eilėraščius mums ir laimėkite šaunius prizus! Paskatinkite ir bendraklasius dalyvauti konkurse!

Sėkmės kūryboje!