Visose Lietuvos mokyklose vykdomas aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“. Šio projekto metu mokiniai gali ne tik kaupti elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas, bet ir dalyvauti aplinkosauginiame konkurse.

Papildomo aplinkosauginio konkurso metu mokiniai turi galimybę laimėti originalius, specialiai 2014 metų pasaulio krepšinio čempionatui sukurtus, kamuolius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų parašais. Ikimokyklinio amžiaus vaikai ir 1-4 klasių mokiniai kviečiami piešti piešinius pagal pateiktus raktažodžius „baterijos/elektronika/rūšiuoju“, o 5-12 klasių mokiniai, mokytojai bei studentai spręsti interaktyvius kryžiažodžius.

Džiaugiamės šio aplinkosauginio konkurso metu pasiektais rezultatais, jau gavome daugiau nei 300 vaikų piešinių ir beveik 700 teisingų kryžiažodžių atsakymų! Atėjus 2015 metams kartu artėja ir aplinkosauginio projekto konkursų  pabaiga. Raginame mokinius pasitempti, kadangi dar iki sausio 15 dienos galite siųsti mums piešinius bei dalyvauti sprendžiant interaktyvius kryžiažodžius!

Piešinių konkurso aprašas: http://mesrusiuojam.lt/aplinkosauginis-piesiniu-konkursas/

Informacija apie kryžiažodžius: http://mesrusiuojam.lt/kryziazodziai/

Lauksime naujų konkurso dalyvių, nepraleiskite progos laimėti originalius kamuolius!

Leave a comment