Jau įsibėgėjo antrus metus vykstantis projektas „Mes rūšiuojam Autoservise“. Projekto metu iš autoservisų superkamos alyvų, vidaus degimo variklių, degalų, tepalų ir oro filtrų, automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių bei sudaromos išskirtinės sąlygos padangų atliekoms išvežti.

Už kiekvieną priduotą minėtų atliekų toną autoservisas gauna taškus, kuriuos autoserviso darbuotojų kolektyvas galės iškeisti į įvairias prekes ar pramogas. Aktyviai projekte dalyvaujantys autoservisai taip pat gaus vertingus ir naudingus autoservisui prizus (profesionalius įrankius, dovanų kuponus ir kt.). Autoservisai aprūpinami visomis atliekų surinkimui ir rūšiavimui būtinomis priemonėmis (talpomis) bei visuomenės informavimui skirta medžiaga (plakatais). Dalyvaujantys autoservisai ne tik atitiks visus aplinkosauginius reikalavimus, uždirbs, bet ir už sukauptus taškus smagiai ir naudingai praleis laiką!

Mokant autoservisus rūšiuoti 2013 – 2014 metais prie projekto prisijungė 525 autoservisai, o buvo surinkta: 308 tonos alyvų atliekų, 99 tonos įvairių filtrų atliekų, 27 tonos amortizatorių atliekų, 249 tonos automobilių padangų atliekų.

Kviečiame visus Lietuvos autoservisus prisijungti prie unikalaus aplinkosauginio projekto, registruotis galite čia:

http://www.mesrusiuojam.lt/anketa-autoservisams

Leave a comment