Projektas “Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose”

Projektas „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ yra 2010 m., 2011 m. ir 2012 m. vykusių akcijų „Daugiau erdvės kiemuose“ tęsinys, kuris dėl ypatingo populiarumo ir sėkmės virto nuolatiniu projektu. Siekiant didesnio efektyvumo, projektas „Daugiau erdvės kiemuose“ nuo 2013 m. yra organizuojamas kartu su projektu „Mes rūšiuojam“.

Projekto tikslas – skatinti eksploatuoti netinamų transporto priemonių savininkus priduoti savo nebetinkamas tolesniam naudojimui transporto priemones teisėtiems šių atliekų tvarkytojams perdirbimui, iš daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų ir kitų bendrojo naudojimo vietų pašalinti nebenaudojamas transporto priemones, užkirsti kelią neteisėtai eksploatuoti netinamų transporto priemonių surinkimo ir ardymo veiklai, apsaugoti aplinką nuo taršos, pagerinant kiemų estetinį vaizdą.

Siekdami paskatinti visuomenę eksploatuoti netinkamas transporto priemones priduoti tinkamai sutvarkyti teisėtiems tvarkytojams, organizatoriai nusprendė suteikti galimybę laimėti prizus nebenaudojamus automobilius pridavusiems savininkams.

Norint priduoti savo nebenaudojamą automobilį:

Skambink: 8 600 900 30
Rašyk: atliekos@gia.lt
ir laimėk prizus!
Išsamesnę informaciją rasite ČIA.